Powierzchnie komercyjne

Biurowiec GIG składa się z 13 kondygnacji, na których oferujemy łącznie 3 800 m2 powierzchni biurowej o zróżnicowanej wielkości i konfiguracji. Istnieje możliwość wynajęcia zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak również całych kondygnacji budynku. Budynek zaopatrzony jest w całodobową ochronę wraz z systemem monitoringu, obszerne windy oraz infrastrukturę internetową i telefoniczną. Na jego terenie znajduje się także darmowy parking dla najemców.

Największym jednak atutem jest znakomita lokalizacja naszego obiektu. Usytuowany przy głównych arteriach komunikacyjnych, nieomal w centrum Katowic, zapewnia najemcom dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przejazd do ścisłego centrum miasta zajmuje nie więcej niż 3 minuty, zaś do lotniska Katowice Airport w Pyrzowicach – ok.30 minut. Dodatkowym atutem jest bliskość zieleni oraz fantastyczna panorama Katowic, roztaczająca się z górnych kondygnacji.

Najemcom zapewniamy korzystne warunki najmu: konkurencyjne ceny i jasne warunki umowy.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym biurowcu przy Placu Gwarków 1 w Katowicach, w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą wynajmu.

 

Kontakt:

mgr inż. Marek Mańka
e-mail: mmanka@gig.eu
telefon: 32 259 25 31

kom.: 509 953 801

+ 48-32-259-2000